Олександр Дорофей
Рейтинг
+84.52
Сила
232.60

Олександр Дорофей

o-dorofei

avatar
Я не про Вас. Ви не ображали.
avatar
Ну на рахунок здравомислячої з вами б посперечались, все ж в мене перемагає думка, що холоднокровність набагато краще ніж непотрібні нікому почуття.
avatar
Ну все, закінчимо цей безлад. Цікаво було почитати й посміятися. Зауважте я нікого не образив (крім випадку з жіночою логікою), на мене ж образи посипалися. Робимо висновки. Цінуємо емоції. Мир
avatar
Можна, як можна й писати без дужок і інших розділових знаків, які всі смайликами називають.
avatar
жіноча логіка, це те що вона думає, що я все їй розказую
avatar
Немає слів. Може комусь і потрібна купа дівчат, в мене є одна, мені її вистачає і нікому нічого не доказую. Та й сказати нічого не хочу, хіба що якщо вже й казати, то те що можна писати без почуттів, я не відчуваю тих ваших непотрібних любові і щастя, ненависті і болі.
avatar
жіноча логіка
avatar
Я не зобов'язаний тобі все розказувати
avatar
Не треба сарказму. Чому пишу? Не знаю, деколи воно само вилазить. Чому викладаю? Бо цього хочуть інші, мені чесно немає різниці, хороше воно чи погане. Тому воно є то є і все.
Та який герой? Мурашка в пошуку розумного слова.
avatar
Логіки немає, але я й не шукаю визнання на відміну від тих, хто пише, фотографує чи співає. Воно є то є і все.
А я досі читаю книжки і сам малюю собі картину, особливо коли це казки.
avatar
не всі користуються пікапом, а я тим більше. В мене є дівчина і інші мені не потрібні. Якість? А де є зараз якість? Зараз все це дуже погана копія, на копію справді хороших речей. Я ніколи не вважав те що я пишу навіть вартим уваги і якби не ті хто кажуть, що воно нормальне, я б сюди нічого і не виклав. І на рахунок коментарів. Вони не завжди показують людину. Тому не вважаю, що варто вчитуватися в слова, щоб зрозуміти того хто їх написав.
avatar
Якби не знав то не написав би. Це вже перевірено.
avatar
Читаю і плачу, як це смішно звучить, шукати в чомусь сенс, шукати почуття в віршах, в наш час цього немає, все стає мейнстрімом, все стає буденним. Примітивно, та й бог з тим примітивним. Дівчат таке зачіпає, цього й вистачає.
avatar
Почуття? Та боже упаси, ні краплі їх немає там.
avatar
Чесно? Занадто багато негативу. Ви доводите щось людині, яка не бажає слухати.
avatar
Активність все більше і більше стає мейнстрімом (навіть колись мейнстрім не був мейнстрімом) і якщо я колись хотів виступати проти чогось відкрито, то зараз я все більше розумію, що якщо й буду виступати проти всього, то тільки зі сторони.
avatar
Справді хороших психологів важко знайти.
avatar
Я в Миколаєві зараз, я просто не вірю цим «психологам».
avatar
Я не проти допомоги. Але нічого не допоможе.
avatar
Думаєте він щось змінить?